Plusmak Makina San. ve Tic. Ltd. Şti

Ş

irketimiz 2016 Aydın’da kurulmuştur.Genç girişimci ortakları yıllarca kablo üretim makinaları üretimi yapan sektörün lider firmasından gelmektedirler.

Firmamızda görev alan çalışanlarımız ile kablo üretim makinaları imalatı, ihracatı yapmakta olup aynı zamanda bu makinalara ait yedek parça tasarımı ile bu sektörde faaliyet göstermekteyiz.Ayrıca bünyemizde CNC makinalarımız ile çalışmalar yapmaktayız. Firmamız Kablo makinaları konusunda ar-ge çalışmaları başlatmıştır. Müşterilerimize küçük maliyetler ile hızlı ve etkin çözümler sunmaktayız. Şirketimiz sürekli değişim sürekli gelişim süreçleri kapsamında kendisini hızla yenileyerek müşteri isteklerini maksimum seviyede hızlı çözmeyi hedef almaktadır. Kaliteyi kendine ilke edinen firmamız ISO 9001:2015 kalite yönetim sisteminin gerekliliklerini tamamlamış ve belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Vizyonumuz; Üretimde daima son teknolojiyi kullanarak,sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri devamlı takip edip, bunlara çok hızlı adapte olmak.

Misyonumuz; Kendi sektörümüzde edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi bir araya getirerek yurtdışından ithal edilen makinaları kendi bünyemizde üreterek müşterilerimize avantaj sağlamak, ihracat yaparak da Ülkemize Katma değer sağlayabilmektir.

Plusmak Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti

Resim Galerisi